EV & OFİS TEMİZLİĞİ


Pırıl Halı Yıkama sizlere hem çevre dostu temizlik malzemeleriyle temizlik yapmakta hem de yaptığı işlerde % 100 garanti vermektedir. Temizlik şirketimiz yıllardır bu sektörde olup işin en sağlıksını ve en kalitelisini yapmaktadır. İş bilir kaliteli ve yaptığı işin hakkını veren personelleriyle sizlere yardımcı olmaktadır. Ev hanımlarının yaptığı temizlik işleri ne kadar güvenilir olsada şirketimizin sahip olduğu teknolojik ekipmanlara sahip değiller. Ve temizlik malzemelerimiz son derece güvenilir hiçbir şekilde yan etkisi bulunmaz ve hiçbir zaman alerjik etkileri yoktur.

Ev hanımları halıları süpürürken yaptığı temizlik sadece makinesinin gücü kadardır. Normal süpürge makineleri 1200 ve eş değer güce sahipler yüksek vakumlama ve steril özelliğine sahip değiller. Yani sadece halılarınızın üzerindeki kırıntılar ve bir kaç parça tüy yumağını almaktadır.

Oysa ki halılarınızın üzerlerinde sizlerin göremediği akar mite denilen ve değişik hastalıklara yol açan haşereler mevcuttur. Bu haşereler normal yollardan arındırılamaz ve yok edilemez. Şirketimiz sizlere yaptığı temizliklerin en büyük amacı daha sağlıklı bir yaşam sunmak ve eşyalarınıza en uygun bakımları yapmaktır. Güçlü alt yapımızla sizlere önce sağlıklı yaşam sonra da temiz bir çevre sağlamaktır.

Evinizde veya iş yerinizde temizliğin ilk amacı sağlıklı bir çevre oluşturmaktadır. Temizlik şirketimiz sizlere verdiği hizmetler görünür değil; amaca en uygun olan sağlıklı bir yaşamı amaçlayan temiz bir dünyadır. Temizlik malzemelerimiz garantili olup bulunduğunuz mekanı görünür olarak temizlerken de dezenfekte etmekte ve hiç bir alerjik reaksiyon göstermemektedir. İş bilir personellerimiz temizliği yaparken eşyalarınızın deforme olmaması için özen göstermekte ve buna neden olabilecek hiçbir ekipman kullanmamaktadır. Evinizde veya iş yerinizde bulunan her türlü elektronik ve dijital aletlerin temizliği ise özenle ve çok büyük dikkat gösterilerek yapılmaktadır. Biliyoruz ki temizlik sorumluluk ister ve temizlerken çevreye zarar vermek değil eşyaların özelliğine göre özen göstrerek temziliği yapmaktır.