PIRIL HALI YIKAMA

Pırıl Halı Yıkama siz değerli müşterilerimize 1993 yılından itibaren İstanbul Anadolu yakasının tüm bölgelerine (Sancaktepe, Çekmeköy, Kartal, Maltepe, Tuzla, Sultanbeyli, Samandıra, Yenidoğan, Sarıgazi, Dudullu, Şile, Ataşehir, Ümraniye, Üsküdar, Kadıköy, Beykoz) geniş servis ağıyla hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti her zaman birinci önceliğimiz olmuştur.

Fabrikamız halı temizleme konusunda derin tecrübeye sahiptir. İstanbul'da saygın ve ilerici bir kuruluştur. Pırıl Halı Yıkama olarak amacımız; sizlere modern, güvenilir, profesyonel çalışan, sistemli , müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli bir işletmecilik hizmeti sunmaktır.

Bu amaçla farkımızı sizlere sunabilmek adına en son teknolojiyle üretilmiş Tam Otomatik Toz Alma Makinaları, Full Otomatik Yıkama Makinaları, Otomatik Hav Alma ve Paketleme Makinaları, deneyimli kadro ile sizlere hizmet vermektedir.

Kullanmış olduğumuz şampuanlar %100 bitkisel olup kimyasal madde içermez. Malzemelerimizin ilgili bakanlıktan alınmış sertifikalarını sitemizde görebilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz...