YORGAN & BATTANİYE YIKAMA


Pırıl Halı Yıkama fabrikası olarak Sancaktepe, Çekmeköy, Kartal, Maltepe, Tuzla, Sultanbeyli, Samandıra, Yenidoğan, Sarıgazi, Dudullu, Şile, Ataşehir, Ümraniye, Üsküdar, Kadıköy, Beykoz'da vermiş olduğumuz hizmetlere bir yenisini daha ekledik. Evimizin vazgeçilmezlerinden, özellikle kış aylarında kullandığımız, yorgan ve battaniye yıkama hizmetinide siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunduk.

Kullanmış olduğumuz yorgan ve battaniye’deki kir ve lekelerin,oluşan toz birikimlerinin giderilmesi hassasiyetle üzerinde durulması gereken bir konudur. Halı yıkama işi yapan birçok işletme vermiş olduğunuz yorgan ve battaniyelerinizi hiçte hijyen olmayan koşullarda halı yıkama işlemi gibi yıkamaktadır. Olması gereken endüstriel makinalarda yıkanmasıdır.

Yorgan ve battaniye temizleme işlemine varsa üzerindeki lekeler çıkartılarak başlanmasıdır. Bu işlemin ardından gerekli kimyasal ilaçlar kullanılarak yıkama işlemine geçilir.Tam anlamıyla kurutulduktan sonra paketlenmelidir.Kurutulmayan nemli derecede kalan elyaf yorgan,yün yorgan ve battaniyeleriniz zamanla koku yapmaya elverişli hale gelirler. Servis esnasında iyi anbalajlanmalı, hijyene önem verilmelidir.