AMWAY HOME™


AMWAY HOME serisi, çamaşır, yüzey ve bulaşığa yönelik ev temizlik ürünleri yüksek performanslı temizlik sağlar ve BIOQUEST FORMULA™ ile güçlendirilmişlerdir. Bu benzersiz formül sadece üstün temizlik sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda çevreye karşı da duyarlı olan, doğal yollardan elde edilmiş bileşenleri bünyesinde toplar.

Daha Güvenli Bir Temizlik İçin Daha Çevreci, dolayısıyla, AMWAY HOME ürünleri, siz ve aileniz için daha sağlıklı bir ev yaratmaya katkıda bulunan ve aynı zamanda çevreye karşı duyarlı olan yüksek performanslı temizlik ürünlerinin geliştirilmesinde uzun yıllara dayanan bilimsel uzmanlığımızdan faydalanılarak üretilmiştir.

Uzun yıllara dayanan performans ve güç mirasımız sayesinde, ürünlerimiz en zorlu ev temizlik işlerinin bile altından kolayca kalkabilmektedir. Başka hiçbir şirket istikrarlı ve güvenilir performans açısından bizim kadar itibara sahip değildir. Dolayısıyla, AMWAY HOME ürünleri, siz ve aileniz için daha sağlıklı bir ev yaratmaya katkıda bulunan ve aynı zamanda çevreye karşı duyarlı olan yüksek performanslı temizlik ürünlerinin geliştirilmesinde uzun yıllara dayanan bilimsel uzmanlığımızdan faydalanılarak üretilmiştir.

BIOQUEST FORMULA™


AMWAY HOME ürünlerini diğerlerinden farklı kılan BIOQUEST FORMULA'dır ve bu bizim temel farklılaştırıcı argümanımızdır. Doğal kaynaklı, yüksek seviyede aktif bileşenler içeren formül çevreye zarar vermeden olağanüstü temizlik performansı sunmaktadır. Güçlü performans sağlayan ürünlerimiz konsantredirler, doğada kolayca çözünebilirler ve dermatologlarca test edilmişlerdir.

DOĞADA KOLAYCA ÇÖZÜNEBİLİR


Doğada kolayca çözünebildiği iddia edilen herhangi bir ürün doğal olarak, yani çevreyi kirletmeksizin, ayrışabilmelidir. AMWAY HOME™ ürün formüllerinin tamamı doğada kolayca çözünebilir özelliktedir.

KONSANTRE


Müşterilerimize daima verdikleri paranın karşılığından daha fazlasını vermeye inandığımız için, AMWAY HOME konsantre formülleri performans sağlar ve dolgu maddesi veya su yerine yüksek oranda aktif bileşenler içerir.

DERMATOLOGLARCA TEST EDİLMİŞTİR


AMWAY HOME ürün formülleri, cilt için güvenli oldukları, allerji veya diğer tahrişlere neden olmadıkları garanti edilmek üzere dermatologlarca test edilmiştir. SA8™ Baby Konsantre Toz Çamaşır Deterjanında bir aşama daha ileri giderek, genç ve hassas cilde karşı nazik olmasını garanti etmek üzere formülün çocuk doktorları tarafından da test edilmesini sağladık.

AKREDİTASYON


50 yılı aşkın bir süredir sizlere çevreye karşı da duyarlı olan ürünler sağlamaktayız. Yeni ürün serimizin, yüksek performans sağlamanın yanı sıra, talimatlara uygun olarak kullanıldığında güvenli ve çevreci olduğu garanti edilmekte olup, bunu kanıtlayan bağımsız sertifikalarımız bulunmaktadır.

Ürünlerimizin çevresel, sosyal ve ekonomik standartları yerine getirdiği belgelenmiştir. Ev bakım ürünleri endüstrisinin Avrupa’daki resmi temsilcisi olmaları itibariyle, bu derneğin onayı dünya üzerinde olumlu etki bırakan, yüksek performanslı temizlik ürünleri üretmeye yönelik olarak gösterdiğimiz gayretin mükemmel bir takdiridir.

DfE - Design for the Environment (Çevre için Tasarım) programı - ABD Çevre Koruma Kuruluşu EPA'nın Çevre için Tasarım programıyla da ortak olduk. Bunun anlamı, sağlık ve çevre tayfının yeşil ucunda yer alan ürünlerimize DfE logosunu da ekleyebileceğimizdir.